Városlista
2026. augusztus 5, szerda - Krisztina

Hírek

2019. Október 24. 16:02, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Zsarolással akart még több ingyen szexet egy pécsi férfi

Zsarolással akart még több ingyen szexet egy pécsi férfi

Szexuális kényszerítés miatt emelt vádat a Pécsi Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki fényképekkel zsarolt egy társkereső oldalon megismert nőt - közölte a Baranya megyei főügyész csütörtökön az MTI-vel.

Varga-Koritár György azt írta, a fiatal nő egy olyan országos társkereső oldalon került kapcsolatba a vádlottal, amelynek segítségével a férfiak anyagi támogatást biztosíthatnak fiatal lányoknak. A férfi kilátásba helyezte, hogy anyagilag támogatná őt szexuális aktus fejében, a nő pedig előzetes üzenetváltásaik során szexuális jellegű fényképeket küldött neki.

Néhány nap múlva Pécsen találkoztak, ahol szexuális kapcsolat is létrejött közöttük, a férfi azonban az ígért pénzt nem fizette ki a nőnek, aki ezek után megszakította vele a kapcsolatot.

A férfi kilátásba helyezte, hogy ha további szexuális kapcsolat nem lesz közöttük, akkor a nála lévő fényképeket elküldi a sértett családjának, iskolájának. Mindemellett azzal is zsarolta a nőt, hogy a róla készült videókat feltölti egy pornográf jellegű videómegosztóra.

A nő ezután feljelentést tett.

Címkék: pécs, szex, zsarolás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld

Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél

Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.

2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld

Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta

Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta