Hírek
2015. November 05. 07:43, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI - fotó:illusztráció
Vascsővel támadott, majd gázolt egy osztrák férfi Vasban

Vascsővel támadt rá, majd autójával elgázolta vitapartnerét egy osztrák férfi a Vas megyei Bejcgyertyánoson - közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a honlapján.
A két férfi kedden egy helyi élelmiszerüzlet előtt keveredett szóváltásba, majd dulakodni kezdtek, az osztrák ugyanis meglökte, majd megragadta a sértett társaságában lévő nőt. A későbbi áldozat barátnője védelmére kelt.
A feldühödött osztrák férfi vascsővel támadt vitapartnerére, a magyar pár futva próbált menekülni, a gyanúsított azonban autójával utánuk hajtott és elütötte a férfit. Kiszállt a járműből és a földön fekvő sértettet tovább akarta bántalmazni, de a nő megakadályozta ebben. Az osztrák férfi járművével segítségnyújtás nélkül távozott a helyszínről.
A gyanúsítottat Rábapatyon fogták el sárvári rendőrök, őrizetbe vették és átvizsgálták a járművét, amelyben kábítószergyanús növényi származékot találtak.
A 38 éves osztrák férfit felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettével, segítségnyújtás elmulasztásával, közúti veszélyeztetés bűntettével, valamint kábítószer birtoklása bűntettével gyanúsítják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t