Városlista
2025. augusztus 8, péntek - László

Hírek

2016. December 26. 12:24, hétfő | Életmód
Forrás: mti

Ünnepi habzsolás - citromlé vagy mustár segíthet az emésztési panaszokon

Ünnepi habzsolás - citromlé vagy mustár segíthet az emésztési panaszokon

Hídvégi Edit táplálkozási tanácsadó szerint a karácsonyi ételek bőséges fogyasztása után érdemes citromlevet vagy mustárt fogyasztani, mivel emésztésjavító hatásuk van.

A dietetikus az M1 aktuális csatornán hétfőn azt mondta: az ünnepek idején sokan elvesztik az önkontrollt és többet esznek, mint kellene, ilyenkor emésztésjavítókra van szükség, akár tabletta formájában is.

Felhívta a figyelmet arra, hogy a halban, dióban, mákban, földi mogyoróban lehetnek allergén anyagok, a pezsgő és a káposzta pedig hisztamin-intoleranciát okozhat.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 08. 08:00, péntek | Életmód

Megújult a Neptun-rendszer

Megújult a Neptun-rendszer, ennek köszönhetően az egyetemi hallgatók modern, felhasználóbarát felületen, mobiltelefonon is intézhetik tanulmányi adminisztrációjukat -

2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Életmód

Otthon Centrum: az első fél évben a leggyorsabban a panellakások keltek el

2025. Augusztus 07. 07:57, csütörtök | Életmód

Pénteken kezdődik a RockBalaton Fesztivál Fonyódon

Pénteken kezdődik a háromnapos RockBalaton Fesztivál, amelyet idén új helyszínen, közvetlenül a vízparton, a fonyódi Bélatelepen rendeznek meg.