Hírek
2019. Június 21. 17:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Új mentőautókat vásárol az Országos Mentőszolgálat

Újabb 160 mentőautót vásárolhat az Országos Mentőszolgálat - közölte a szervezet pénteken az MTI-vel.
Ezzel a 2010 óta beszerzett mentőautók száma 953-ra emelkedik, a gépkocsik átlagéletkora pedig öt év alá csökken - írták.
A most érkező járművek közül a "B" kategóriás, négykerék-meghajtású autók mentőgépkocsiként, a "C" kategóriás járművek pedig eset-rohamkocsiként állnak szolgálatba az ország mentőállomásain - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 06. 07:39, szerda | Belföld
A bodrogkeresztúri általános iskola diákjai végeztek az első helyen a világ egyik legnívósabb technológiai versenyén
2025. Augusztus 06. 07:37, szerda | Belföld
Soltész Miklós: támogatta a kormány a református egyház balatonfenyvesi gyermektáborának felújítását
2025. Augusztus 06. 07:36, szerda | Belföld
Meteorológusok szerint az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július
Az átlagosnál melegebb és kissé szárazabb volt a július - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. Augusztus 05. 07:43, kedd | Belföld
Tavaly megduplázódott a hulladékudvarokban leadott újrahasznosítható hulladék
Egyre többen használják a hulladékudvarokat, tavaly több mint dupla annyi újrahasznosítható hulladékot adtak le az emberek, mint egy évvel korábban -