Városlista
2025. július 12, szombat - Izabella

Hírek

2024. Április 01. 19:56, hétfő | Belföld
Forrás: Katasztrófavédelem

Tömegbaleset történt az M7-esen, nyolc autó ütközött össze!

Tömegbaleset történt az M7-esen, nyolc autó ütközött össze!

Összeütközött nyolc gépjármű az M7-es autópálya 141-es kilométerénél, Balatonboglár térségében hétfőn késő délután, a sztráda Budapestre vezető szakaszát lezárták – közölte a Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Óvári Timót, az igazgatóság helyettes szóvivője az MTI megkeresésére beszámolt arról, hogy a műszaki mentést a siófoki hivatásos és a balatonboglári önkormányzati tűzoltók bevonásával végzik.

Az igazgatóság tájékoztatása szerint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és mentőhelikopterek is a helyszínre tartanak.

Az Útinform azt írta, a 143-as jelű Lengyeltóti/Balatonboglár csomópontban a rendőrök leterelik a Budapest felé tartó forgalmat.

Címkék: baleset, közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld

Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON

2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld

A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron

A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.