Hírek
2016. Április 10. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Többórás várakozás a személygépkocsi-forgalomban Záhonynál

Több órás várakozás alakult ki a kilépő személygépkocsi-forgalomban a Záhony és Csap közötti magyar-ukrán határállomáson vasárnap reggelre - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint az átkelőhely teljes kapacitással működik, az ügyintézés gyorsítása érdekében a hatóságok még a beléptető sávon is végeznek kiléptetést, de így is három órán túli a várakozási idő.
A rendőrség azt javasolja az Ukrajnába személygépkocsival utazóknak, hogy Záhony helyett válasszák az éjjel-nappal nyitva tartó Beregsurány-Asztély és Tiszabecs-Tiszaújlak, valamint a 7 és 19 óra között nyitva tartó Barabás-Mezőkaszony, illetve a 8 és 16 óra között átkelőket fogadó Lónya-Harangláb közötti határállomást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.