Hírek
2018. November 27. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint ezer diák vett részt a Zsebpénzügyes vetélkedőn
Több mint 1000 középiskolás diák vett részt az idén a pénzügyi tudatosság erősítését szolgáló Zsebpénzügyes vetélkedőn, az országos fordulón a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium csapata szerezte meg az első helyezést
- közölte a verseny szervezője hétfőn az MTI-vel. Az Intrum követeléskezelő vállalat második alkalommal szervezte meg a Zsebpénzügyes vetélkedőt, amelyet 2017-ben azzal a céllal indított, hogy játékos formában mélyítse el a középiskolások pénzügyi ismereteit.
2018-ban az ország 149 iskolájából, 345 csapat jelentkezett, mindegyikben három 16 évesnél idősebb diák mutathatta be tudását. Az idén másfélszer annyian regisztráltak a versenyre, mint tavaly - tájékoztattak a közleményben.
Az Intrum az Intrum Justitia és a Lindroff egyesülésével 2017. júniusában jött létre, ezzel Európa vezető követeléskezelési szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoportja lett. A stockholmi központú egyesített vállalatcsoport Európa 24 országában közel 8000 munkavállalót foglalkoztat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
