Hírek
2017. Június 20. 11:17, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szennyvízaknába fulladt egy 17 hónapos, vésztői kisfiú

Szennyvízaknába esett és meghalt egy kisfiú a Békés megyei Vésztőn - közölték kedden a police.hu oldalon.
A közlemény szerint hétfő este, nyolc óra után néhány perccel szomszédjuk udvarán beleesett a szennyvízaknába egy 17 hónapos kisfiú. A gyermek a helyszínen meghalt.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt rendelt el nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.