Hírek
2016. December 12. 04:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Személygépkocsik ütköztek Nyíregyházán, egy ember meghalt

Összeütközött két személygépkocsi vasárnap este Nyíregyházán, a balesetben egy ember meghalt - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, hogy az autók a Sóstói úton ütköztek, s az egyikben egy ember olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
Egy másik utas pedig súlyos sérüléseket szenvedett az ütközésben.
A főhadnagy hozzátette: mindkét ember beszorult a megrongálódott kocsiba, a nyíregyházi tűzoltók szabadították ki őket feszítő-vágó eszköz segítségével.
A baleset körülményeinek tisztázását a rendőrség a helyszíni szemlével megkezdte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.