Hírek
2017. Október 31. 07:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szalagkorlátnak ütközött és kigyulladt egy teherkocsi Gyöngyöshalásznál
Szalagkorlátnak csapódott és kigyulladt kedden kora reggel egy nyerges vontató az M3-as autópálya 76-os kilométerszelvényénél, Gyöngyöshalász térségében, a Miskolc felé vezető irányban
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) kedden reggel az MTI-vel. A rendőrség honlapja szerint személyi sérülés nem történt.
A tűzoltók áramtalanították a járművet, és a kifolyt üzemanyag miatt a helyszínre kérték a közútkezelő szakembereit.
A forgalom egy sávon halad az érintett útszakaszon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
