Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2023. Július 06. 19:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Strandidő várható a hétvégén sok napsütéssel és kevés felhővel

Strandidő várható a hétvégén sok napsütéssel és kevés felhővel

Strandidő várható a hétvégén sok napsütéssel és kevés gomolyfelhővel. A hőmérséklet csúcsértéke is emelkedik, vasárnap már 29-34 Celsius-fok között alakul - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.

Pénteken a nap első felében még lehetnek felhősebb körzetek néhol záporesővel, majd délutánra már napos idő valószínű kevés felhővel, és a csapadék is megszűnik. Az északi, északkeleti szél megélénkül, helyenként meg is erősödik. A legmagasabb nappali hőmérséklet 24 és 30 fok között alakul.

Szombaton nagyrészt derült, napos idő várható, csak kevés gomolyfelhő képződhet, csapadék nem várható. Az északi, északkeleti szél a Tiszántúlon több helyen megélénkül. A hőmérséklet hajnalban 10-18, délután 27-32 fok között alakul.

Vasárnap derült vagy gyengén felhős, napos idő várható csapadék nélkül, a változó irányú szél jobbára gyenge vagy mérsékelt marad. A hőmérséklet hajnalban 12-20, délután 29-34 fok között alakul.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben