Hírek
2015. Június 11. 07:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Robbanás történt egy szombathelyi üzemben, ketten súlyosan megsérültek
Ketten is súlyosan megsérültek, amikor szerdán este robbanás történt egy szombathelyi üzemben.
A balesethez sem a mentőket, sem a katasztrófavédelmet nem hívták ki, a rendőrséget a szombathelyi Markusovszky Kórház értesítette, ahová a sérülteket bevitték - írta a vaol.hu internetes portál.
Információik szerint a robbanás a Lovas utcai ipartelepen egy irodakellékek újrahasznosításával foglalkozó, budapesti székhelyű, egyébként felszámolás alatt álló cég telephelyén történt, ahol egy gép robbanhatott fel.
Nagy Lajos, a Markusovszky Kórház főigazgatója a hírportálnak azt mondta, hogy két égési sérültet vittek be hozzájuk az üzemből. Egyiküket azonnal Győrbe szállították, mivel légúti égési sérülése van, speciális ellátásra szorul. A másik - Szombathelyen ápolt - férfi állapota kielégítő.
A Vaol.hu először úgy értesült, hogy a balesetben hárman sérültek meg, de a kórház főigazgatója csak két sérültről tudott.
Magyar Csaba, a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság alezredese az MTI-nek megerősítette: ők a rendőrség hívására érkeztek a helyszínre, műveleti szolgálatuk vonult ki, megkezdték a baleset körülményeinek vizsgálatát.
A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Kazmar Enikő is csak annyit tudott mondani az MTI-nek, hogy vizsgálják a baleset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
