Városlista
2025. július 20, vasárnap - Illés

Hírek

2018. Április 25. 11:30, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/ügyészség

Óvodánál mutogatta nemi szervét egy szeméremsértő Komáromban

Óvodánál mutogatta nemi szervét egy szeméremsértő Komáromban

Komáromi és egy közeli település óvodájánál is mutogatta magát egy szeméremsértő a minap. A férfit előzetes letartoztatásba helyezték.

A szeméremsértés bűntette miatt folyamatban lévő büntető ügyben a Komáromi Járási Ügyészség indítványának helyt adva a Komáromi Járásbíróság elrendelte annak a férfinak az előzetes letartóztatását, aki az egyik Komárom melletti település óvodájánál magát szeméremsértő módon mutogatta.

Az ittas állapotban lévő férfi április 23-án a nemi szervét a nemi vágyának kielégítéséért az óvoda kerítésénél hat kiskorú gyermek előtt szeméremsértő módon mutogatta.
A nyomozás során adat merült fel arra is, hogy az elkövető az egyik komáromi óvoda előtt is mutogatta magát.

A gyanúsított büntetett előéletű, vele szemben több büntetőeljárás van folyamatban, ezért fennáll a bűnismétlés veszélye. A járásbíróság osztotta az ügyészség indítványát és a férfi előzetes letartóztatását egy hónapra elrendelte.

A végzés nem jogerős, a gyanúsított és a védője fellebbezést jelentettek be.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld

Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el

Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.

2025. Július 19. 07:49, szombat | Belföld

Kósa Lajos bejelentette, hogy megvan a nemzet aranya

Megvan a nemzet aranytartaléka, a 94,7 tonnát biztonsággal őrzi Dél-Pesten a Magyar Nemzeti Bank

2025. Július 18. 07:48, péntek | Belföld

Lengyel külügyi szóvivő: a Marcin Romanowskinak nyújtott menedékjog miatt rendelték haza a budapesti nagykövetet

A budapesti lengyel nagykövetet Marcin Romanowski volt lengyel igazságügyi miniszterhelyettesnek Magyarországon nyújtott menedékjog miatt rendelték véglegesen haza

2025. Július 18. 07:46, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: kitiltottak három ukrán vezetőt Magyarországról

A kormány kitiltotta azt a három, a kényszerszorozásokért felelős ukrajnai tisztségviselőt Magyarország területéről, akiknek szankciós listára helyezését előző nap kezdeményezte az Európai Uniónál