Városlista
2025. október 20, hétfő - Vendel

Hírek

2017. Augusztus 27. 08:50, vasárnap | Kék hírek
Forrás: police.hu

Nyakon szúrta ismerősét egy rokkantkocsis férfi

Nyakon szúrta ismerősét egy rokkantkocsis férfi



Könnyű sérülést szenvedett egy férfi Szarvason, amikor ismerőse késsel megszúrta a minap.

Szarvason az autóbusz-állomáson lévő italmérő előtt augusztus 25-én, 20 óra 45 perc körül egy férfi nyakon szúrta ismerősét. Az 51 éves férfi rokkantkocsijával a kerékpártároló előtt állt. A másik férfi ki akarta tolni onnan a kerékpárját, de nem fért el, ezért többször megkérte, hogy álljon arrébb. Ezt nem tette meg, hanem kést vett elő és nyakon szúrta 32 éves ismerősét, aki könnyű sérülést szenvedett.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya az 51 éves szarvasi férfi ellen emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

Címkék: kés, szúrás, szarvas

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.