Hírek
2019. November 08. 06:25, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nő a nemzetközi kamionforgalom a határátkelőhelyeken
Az év végéhez közeledve ismét nő a tehergépjármű-forgalom a határátkelőhelyeken - írta az MTI-hez eljuttatott közleményében az Országos Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
Ezt nem a rendőrség útdíjellenőrzésének szigorítása okozza - közölte az ORFK.
A rendőrség törvényi kötelezettségének eleget téve határforgalmi ellenőrzés keretében vizsgálja, hogy az üzembentartók befizették-e a megtett úttal arányos útdíjat - áll a közleményben.
Az ellenőrzés kiterjed minden 3,5 tonna megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó tehergépkocsira, nyerges vontatóra, illetve az ilyen gépjárműből és az általa vontatott pótkocsiból, félpótkocsiból álló járműszerelvényre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
