Hírek
2019. Május 20. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Négy tizenéves ölhetett Hajdúhadházán

Négy fiatalkorút gyanúsít a rendőrség a héten elkövetett hadházi gyilkossággal, előzetes letartóztatásukat a Debreceni Járásbíróság el is rendelte
- közölte vasárnap délben a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel. Balogh Péter Tamás tájékoztatása szerint egy 15, két 16 és egy 17 éves fiatalt vettek előzetes őrizetbe csütörtökön, akik a rendőrség szerint május 13-án hétfőn megöltek Hajdúhadházon egy 66 éves férfit.
Az áldozatot vascsővel verték meg, a férfi a szakszerű kórházi ellátás ellenére, életét vesztette.
A nyomozás során kiderült, az idős férfi kutyaugatásra ment ki a kertjébe. A kertben a gyanúsítottak egy vascsővel leütötték, majd a lakásából rövid kutatás után 6000 forintot vettek el, közben a sértett feleségét megfenyegették - ismertette a sajtóügyeletes.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t