Hírek
2018. Február 12. 07:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt Budapesten

Négy embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés gyanújával vasárnap este Budapest XII. kerületében - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt riasztották a fővárosi hivatásos tűzoltókat egy XII. kerületi, Hangya utcai lakáshoz - olvasható a közleményben. Az ingatlanban négyen lettek rosszul, két lakó és ketten a segítségükre érkező mentősök közül. Őket kórházba vitték.
A tűzoltók kimutatták a szén-monoxid jelenlétét a lakásban. A helyszínen vannak a gázszolgáltató munkatársai is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t