Városlista
2025. augusztus 8, péntek - László

Hírek

2017. Január 17. 05:00, kedd | Sport
Forrás: mti

Nagy László és Szucsánszki Zita 2016 legjobb kézilabdázói

Nagy László és Szucsánszki Zita 2016 legjobb kézilabdázói

A férfiaknál Nagy László, a nőknél Szucsánszki Zita lett 2016 legjobb magyar kézilabdázója.

A hazai szövetség (MKSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint a Veszprémben játszó Nagy 2009, 2013 és 2015 után negyedszer, míg a Ferencvárosban kézilabdázó Szucsánszki 2011 és 2015 után harmadszor érdemelte ki az elismerést.

A strandkézilabdázók között John András és Kretz Fruzsina lett a tavalyi év legjobbja az MKSZ elnökségének döntése szerint.

Fotó: fradi.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 08. 08:06, péntek | Sport

A Győr egygólos, a Paks háromgólos vereséget szenvedett idegenben

A Győr 2-1-re kikapott csütörtökön a svéd AIK Stockholm vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.

2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Sport

Meteorológia: közel optimális légköri viszonyok várhatók a Balaton-átúszáson

Harmadik próbálkozásra úgy tűnik, az időjárás lehetővé teszi a hagyományos Balaton-átúszás megrendezését.

2025. Augusztus 06. 07:42, szerda | Sport

BL-selejtező - Megismételné hat évvel korábbi sikerét a Ferencváros

Szerda este a Ludogorec otthonában lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, a magyar bajnok hat évvel korábban sikerrel vette a bolgár csapat elleni párharcot.

2025. Augusztus 04. 07:51, hétfő | Sport

Magyar Nagydíj - Norris: egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy működni fog a taktikánk

Lando Norris, a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj győztese egyáltalán nem volt biztos abban, hogy a menet közben megváltoztatott stratégiája működni fog.