Hírek
2017. Július 17. 07:15, hétfő |
Sport
Forrás: mti - fotó: mti archívum
Michelisz Norbert nyerte a fő futamot Argentínában

Michelisz Norbert győzött a második, fő futamon a túraautó-világbajnokság (WTCC) argentin versenyhétvégéjén.
Michelisz honlapjának tájékoztatása szerint a Honda gyári csapatának magyar pilótája az első futamon defektet kapott, miután autója összeért csapattársa, a portugál Tiago Monteiro versenygépével.
A fő futamot a második pozícióból kezdte Michelisz, s remek rajtjának köszönhetően maga mögött tudta tartani az őt üldözőket. A Volvo élről rajtolt holland pilótája, Nicky Catsburg defektet kapott a nyolcadik körben. Michelisz ezt kihasználva átvette a vezetést, és megnyerte a versenyt.
A Zengő Motorsport két pilótája, Nagy Dániel és Szabó Dávid Zsolt mindkét viadalt az utolsó két helyen zárta.
Michelisz a vb-pontversenyben vasárnapi sikerének köszönhetően a harmadik helyre lépett előre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Sport
Rövidpályás úszó-vk – Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méter gyorson
Sárkány Zalán országos csúccsal nyert 800 méteres gyorsúszásban szombaton a rövidpályás világkupa-sorozat második állomásán az Illinois állambeli Westmontban.
2025. Október 18. 08:10, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - A pontszerzés is meglepetés lenne a hazaiaktól az Újpest-Ferencváros rangadón
A két hónapja nyeretlen Újpest hazai pályán játszik a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga tizedik fordulójában, s már a döntetlen is bravúros eredmény lenne a számára.