Hírek
2011. Október 20. 14:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: HírTV
Melegedhetnek az iskolák radiátorai
Hamarosan fűthetnek a Pest megyei iskolákban és újraindulhat a tanítás azokban az intézményekben, ahol a gázszolgáltatás hiánya miatt rendkívüli tanítási szünet van.
A kormány a belügyminisztert kérte fel a helyzet rendezésére.
Jelenleg 18 Pest megyei iskolában hidegek a radiátorok, miután a Tigáz – az iskolákat fenntartó megyei önkormányzat tartozása miatt – kikapcsolta a gázt. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
