Hírek
2021. Február 01. 09:28, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 54 beteg, 1124-gyel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 54, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1124 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu hétfőn.
A kormányzati portálon azt írták: 368 710-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 12 578-ra emelkedett, a gyógyultak száma 264 260.
Az aktív fertőzöttek száma 91 872-re csökkent. Kórházban 3682 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 273-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 13 810-en vannak, a mintavételek száma 3 169 150-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
