Hírek
2021. Szeptember 27. 10:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 20 beteg, 1183 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Húsz beteg meghalt és újabb 1183 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte hétvégi összesítőjében a koronavirus.gov.hu hétfőn,
kiemelve: eddig 5 879 178 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 630 587-en a második, 714 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 821 261-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 171-re, a gyógyultaké 783 167-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 7923. Kórházban 478 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 71-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 4125-en vannak, a mintavételek száma 6 893 915.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
