1 Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián | Hírek | infoBudakeszi
Városlista
2026. február 6, péntek - Dóra

Hírek

2019. Április 08. 09:55, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián

Megfulladt egy ágyhoz kötött beteg egy budapesti pszichiátrián - erősítette meg a Blikk értesülését a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfőn az MTI-nek.

A lap úgy tudja, hogy a pszichiátrián a páciens egyik kezét és az egyik lábát az ágy rácsához rögzítették. A beteg valószínűleg szabadulni akart, eközben a feje beszorult a rácsok közé és megfulladt. Azt nem tudni, volt-e mellette valaki, és figyelték-e az állapotát. Az ügy miatt értesítették a rendőröket is, akik a reggeli órákban több autóval siettek a helyszínre – írta a Blikk.

Az MTI megkeresésére a BRFK megerősítette a lapban leírtakat. Az ügyet a BRFK rendkívüli haláleseti osztálya közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja. Bűncselekmény gyanúja nem merült fel, de a haláleset körülményeinek megállapítása még tart – közölte a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld

Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését

2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk

A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.