Hírek
2022. Február 10. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Másfél évvel ezelőtti gyilkosság gyanúsítottjait fogták el Baranyában
Két férfit őrizetbe vettek kedd reggel, mert a gyanú szerint Bár községben megöltek egy férfit 2020 nyarán - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán a police.hu oldalon.
A megalapozott gyanú szerint a két férfi "rátelepedett" a baranyai kisközségben lakó sértettre, hogy megszerezze a vagyonát, majd megölje őt. Az eddigi adatok szerint 2020. augusztus 10-én a hajnali órákban gyilkolták meg áldozatukat, majd tüzet gyújtottak a férfi lakrészében, hogy eltüntessék a nyomokat - írták.
A 49 éves és az 51 éves férfi már korábban a rendőrök látókörébe került - tették hozzá -, és hónapokig tartó, minden részletre kiterjedő nyomozással szereztek elegendő bizonyítékot ellenük.
A rendőrség közölte: sajtótájékoztatón fognak beszámolni az ügy további részleteiről.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
