Hírek
2017. Március 14. 07:32, kedd |
Külföld
Forrás: mti
Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy férfit Ausztriában
Magyar nő meggyilkolásának gyanújával tartóztattak le egy osztrák férfit a stájerországi Mariazellben hétfőn.
Az ügyről egyelőre kevés részletet közöltek. A hivatalos információkból az derül ki, hogy a 40 éves felső-stájerországi férfi beismerte, hogy még decemberben holtan talált a lakásában egy 42 éves magyar nőt, de azt állította, nem tudja, hogyan halt meg, mert ő egy másik helyiségben aludt. A helyi bűnügyi hivatal feltételezése szerint viszont el is tüntette a holttestet.
Egy nyomozó arról is tájékoztatást adott, hogy a gépkezelő férfi szintén decemberben több napra eltűnt. Röviddel előkerülése után azt mondta, hogy Magyarországról elrabolták. Később azonban módosította az elhangzottakat, és azt mondta, hogy az emberrablást csak kitalálta, mert féltette a gyermekeit.
A gyanúsított feltehetően kapcsolatban állt a prostitúcióval - derül ki a közlésekből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 03. 16:00, kedd | Külföld
Kínai külügyminiszter: a világ nem térhet vissza a \"dzsungel törvényéhez\"
2026. Március 03. 08:00, kedd | Külföld
Robert Fico találkozót javasol az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezeték ügyében
Robert Fico találkozót indítványoz Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével a Barátság kőolajvezetéken történő tranzit újraindításáról
2026. Március 03. 07:39, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a nagy hullám még hátravan
A \"nagy hullám még hátravan\" az Irán elleni offenzívából Donald Trump amerikai elnök szerint, aki hétfőn a CNN amerikai hírtelevíziónak nyilatkozva úgy fogalmazott: \"még nem is kezdték el igazán keményen ütni őket\".
