Hírek
2019. Október 09. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu
Lakástűzben meghalt egy kétéves gyermek Kunágotán
Tűz ütött ki egy kunágotai lakóházban kedden, egy kétéves gyermek életét vesztette - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon.
Azt írták: a házban két gyermek volt, közülük a nagyobbik kijutott az udvarra és segítségért kiabált; egy közelben lévő férfi ezt meghallva hívta a szomszédokat.
A férfi és az időközben hazaérkező édesanya bement a házba, hogy kihozza a kisebbik gyermeket a házból, de a kétéves kisfiú a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
2026. Június 30. 08:00, kedd | Belföld
Hőség - Szerda éjfélig meghosszabbodik a harmadfokú hőségriasztás
Szerda éjfélig meghosszabbítja a harmadfokú hőségriasztást az országos tisztifőorvos
