Városlista
2026. március 20, péntek - Klaudia, Alexandra

Hírek

2022. Január 16. 13:06, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/infovárosok/illusztráció: pixabay

Lakástűzben meghalt egy asszony, szemét égett a harmadik emeleten

Lakástűzben meghalt egy asszony, szemét égett a harmadik emeleten

Lakástűzben vesztette életét egy ember vasárnap reggel Nyíregyházán - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivő-helyettese az MTI-vel.

Dóka Imre a közleményében azt írta, a tűzoltókat az Árpád utca egyik háromemeletes társasházának harmadik emeleti lakásához riasztották, ahonnan füst szivárgott. A szobában bútorok és felhalmozott papírhulladékok égtek, innen a tűzoltók egy embert mentettek ki, aki a gyors beavatkozás ellenére a helyszínen életet vesztette.

Hozzátette, a sűrű füsttel telített lépcsőházból a lakókat - a melegedőbusz kiérkezéséig - a szomszédos lépcsőházba kísérték át a tűzoltók.

A tűz keletkezési idejét, helyét és okát a katasztrófavédelem vizsgálja - közölte az őrnagy.
Információink szerint egy idős, 83 éves asszony vesztette életét a tűzben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása

A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.

2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld

Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri

Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.

2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre

Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.