Hírek
2011. Szeptember 06. 07:41, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Kizárták, ezért döntőbírósághoz fordul a labdarúgócsapat
A Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz fordul a török Fenerbahce labdarúgócsapata.
A klub azután döntött így, hogy a török bundabotrányban való érintettsége miatt az UEFA kizárta a Bajnokok Ligájából.
A Fener elnökét 19 mérkőzés végeredményének befolyásolásával vádolják. A klub egyébként a török és az Európai Labdarúgó Szövetség ellen is kártérítési pert indított mintegy 45 millió eurót követelve a két szervezettől. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 01. 15:00, vasárnap | Sport
Szoboszlai gólpasszt adott, hétgólos meccset nyert a Liverpool
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló címvédő Liverpool hazai pályán 5-2-re legyőzte a bennmaradásért küzdő West Ham Unitedet szombaton az angol labdarúgó Premier League 28. fordulójában.
2026. Február 27. 07:14, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos hazai sikerével nyolcaddöntős a Ferencváros
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Ludogorecet a labdarúgó Európa-liga rájátszásának első körös visszavágóján, csütörtökön, ezzel 3-2-es összesítéssel továbbjutott a nyolcaddöntőbe.
