Hírek
2011. Augusztus 07. 07:53, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kigyulladt Mr. Bean kocsija
Az autóimádó sztár kis híján rajtavesztett költséges hobbiján, de az őrangyala most is mellette állt, nem vesztette éltét a kigyulladó autóban.
Csoda, hogy megúszta! - jelentették ki szemtanúk, akik látták Rowan Atkinson (56) csütörtök esti balesetét, aki egy kisebb vállsérüléssel mászott ki totálkáros McLaren F1-es szuper autójából. Szerencsére sikerült még azelőtt kikecmeregnie a járműből, hogy az kigyulladt. Nem egy másik kocsival ütközött, egy fát nézett meg közelebbről a világhírű komikus. Mr. Bean megformálóját a biztonság kedvéért elvitték a Peterborough Városi Kórházba, a szóvivő elmondása szerint Atkinson állapota stabil, már pénteken ki is engedték a kórházból.
A sportautó egyébként már egyszer korábban megrongálódott, amikor a színész összeütközött egy Roverrel még 1999-ben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár
A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján
Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.
2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát
Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.
