Hírek
2020. Január 02. 09:40, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy lakóház Pécelen, egy gázpalack felrobbant

Kigyulladt egy száz négyzetméteres lakóház tetőszerkezete és terasza, illetve egy melléképület csütörtök délelőtt Pécelen, a Maglódi úton – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság csütörtökön az MTI-vel.
A fővárosi hivatásos tűzoltók három vízsugárral eloltották a lángokat. A tűzben egy propán-bután gázpalack felrobbant, másik négyet az egységek hoztak ki az épületből. A ház átvizsgálásakor egy a tűzben elpusztult kutyát is találtak – írták a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.