Hírek
2016. Augusztus 01. 07:53, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Két fiú tűnt el a Tiszában

Nem találták meg a Tiszában Benknél elmerült 12 és 13 éves fiút a kutató egységek vasárnap estig - közölte a Nyíregyházi Speciális Mentők vezetője az MTI-vel.
Vinczellér Tibor elmondta: a két fiú fürdés közben merült el a folyóban, a záhonyi tűzoltók, a Felső-Tisza-vidéki Búvár Egyesület, a Csengeri Szent Flórián Vízi Mentő Egyesület, a Nyíregyházi Mentőkutyás Egyesület, illetve a speciális mentők munkatársai is keresték őket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t