Hírek
2013. Június 09. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu
Kasszasiker a Jaguar F-Type, el is fogyott

Már az első fotók megjelenésekor sejteni lehetett, hogy a feléledő Jaguar az F-Type hathatós segítségével sikerre számíthat, s az autószalonokon megejtett személyes találkozás csak tovább erősítette ezt a jóslatot. Nem is lett ez másképp, a hangulatos és nem kevésbé gyors kabrió rengeteg megrendelést kapott.
A Jaguar visszatért tehát a sportautók kategóriájába, méghozzá nem is akárhogyan: a CX–16 koncepció által előrevetített F-Type még a forgalmazás kezdete előtt 2000 darabos megrendeléssel állhatott szemben, így a sikert már korán megérezhette a britek büszkesége.
Persze itt nem áll meg a történet, a Jaguar nyerő szériája ugyanis tovább folytatódik. Adrian Hallmark márkaigazgató arról tájékoztatta a minap a médiát, hogy a kezdeti lelkesedés vajmi keveset csökkent, s a vásárlók továbbra is megrendelésekkel bombázzák a kereskedőket. Olyannyira, hogy az év első felére tervezett mennyiség már el is fogyott. Számokra lefordítva ez azt jelenti, hogy a rajongók mintegy 5000-5500 példányt foglaltak le, ez a gyártó éves termelésének 15-20 százaléka. S az ugyancsak ínyencfalatnak ígérkező kupé modell még meg sem érkezett, amely szintén hasonlóan pozitív fogadtatásra számíthat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.