Hírek
2012. Január 10. 14:18, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Káprázatos tanulmányt mutatott be a Lexus - VIDEÓ

Gyönyörű vonalak jellemzik az LFA-re hajazó négykerekű tanulmányt.
Régóta vártunk arra, hogy a Lexus hivatalosan is felfedje új LF-LC sportkupéját, és most a Detroiti Autószalonon végre bemutatkozott a koncepcióautó. Ahogyan az Evos esetében a Fordnál, úgy a Lexusnál is inkább a jövőbeli dizájnirányzatot vetíti előre az LF-LC tanulmány, bár az erősen pozitív fogadtatás miatt némileg reménykedhetünk abban is, hogy gyártósorra küldik a gépet a japánok.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.