Hírek
2021. Július 18. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Jegy nélkül utazott, majd ütött

Gyanúsítottként hallgatták ki a tatabányai nyomozók, azt a 23 éves nőt, aki előzetes szóváltást követően megütött két jegyellenőrt.
A Tatabányai Rendőrkapitányság eljárást folytat közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetése miatt egy oroszlányi nő ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján július 16-án este a Budapest felől Oroszlányba közlekedő személyvonaton G. Mária, mivel menetjeggyel nem rendelkezett szóváltásba keveredett a jegyvizsgálókkal, és a két férfit többször pofon ütötte – közölte a rendőrség.
A járőrök a nőt a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén
Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.
2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld
Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány
Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint