Hírek
2021. Szeptember 04. 14:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Idén is elindul a Magyarország 365 fotópályázat
A kormány idén is elindítja a Magyarország 365 fotópályázatot, amelynek célja, hogy bemutassa Magyarország büszkeségeit, valamint lehetőséget adjon eddig nem ismert amatőr és profi fotósoknak
- mondta a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szombaton, a Facebookon közzétett videóbejegyzésében.
Dömötör Csaba kifejtette, a pályázat feltételei változatlanok: természet és táj, épített örökség és életképek kategóriák lesznek.
Az államtitkár közölte, pár napon belül bemutatkozik a zsűri is, a pályaműveket egészen október 18-ig lehet beküldeni, a további részletek pedig a fotopalyazat.magyarorszag.hu oldalon elérhetőek.
Hangsúlyozta, ez a nyár szabadabb volt, mint az előző, sokfelé lehetett mozogni az országban, ezért nagyon sok olyan kép születhetett, amelyet érdemes bemutatni.
"Olyan képek, amelyek azt bizonyítják, hogy Magyarországra ezerféle okból lehetünk büszkék" - mondta Dömötör Csaba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
