Hírek
2019. Május 31. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat
Hat magyar konferencia és wellness szálloda kapott Aranynap-díjat kiemelkedő színvonalú szolgáltatásaiért 2018-es teljesítménye alapján; a díjat 14. alkalommal adták át csütörtökön Budapesten
- közölték a szervezők az MTI-vel. A rendezvényszervező Day Holiday Kft. a megrendelők és a rendezvények résztvevőinek visszajelzései alapján értékeli és díjazza minden évben a legjobb szállodákat, harmadik éve a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége szakmai partnerségével és támogatásával.
Magyarország legjobb wellness szállodája 2018-ban a Saliris Resort Spa és Konferencia Hotel.
A konferencia szállodáknál a legjobbnak járó díjat a háromcsillagos kategóriában a Hotel Makár Sport & Wellness kapta. Magyarország legjobb négycsillagos vidéki konferencia szállodája 2018-ban az Abacus Business & Wellness Hotel lett, a legjobb négycsillagos budapesti konferencia szálloda 2018 elismerést a Danubius Thermal Hotel Margitsziget kapta. Magyarország legjobb ötcsillagos konferencia szállodája 2018-ban a The Ritz-Carlton, Budapest lett.
A legígéretesebb 2018-ban megnyitott magyarországi szálloda díjat a Hotel Tiliana kapta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
