Hírek
2017. Július 31. 15:49, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Hőségriadót rendeltek el országszerte

Keddtől péntek éjfélig az egész országra hőségriadót rendelt el Szentes Tamás országos tisztifőorvosi feladatokért felelős helyettes államtitkár.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma szerint értesítették a megyei kormánymegbízottakat a hőségriadóról, kérve, hogy tájékoztassák az illetékességi területükön működő egészségügyi szolgáltatókat és megyei védelmi bizottságokat.
További intézkedésekre egyelőre nincs szükség – tették hozzá. Felidézték: a hőségriadót akkor rendelik el, ha a napi középhőmérséklet legalább három egymást követő napon eléri vagy meghaladja a 27 Celsius-fokot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.