Városlista
2025. szeptember 22, hétfő - Móric

Hírek

2022. Április 06. 12:38, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Hétvégén módosul a menetrend a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon

Hétvégén módosul a menetrend a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon

A Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon módosul a menetrend április 8-11. és május 6-9. között, mert a Keleti pályaudvar és Kőbánya felső között pályakarbantartási munkákat végeznek

- tájékoztatott a Mávinform szerdán a Facebook-oldalán. A munkálatok miatt számos vonat a Keleti helyett a Déli pályaudvarról indul majd.

Közölték: április 8-án és 9-én a győri vasútállomáson végzett munkálatok miatt a Déli pályaudvarról Győrbe 23:25-kor induló S10-es vonat utasainak Győrszentiván és Győr között pótlóbusszal kell utazni. Tatabánya és Oroszlány között április 9-én és 10-én pályakarbantartást végeznek. Az S12-es vonatok rövidebb útvonalon, csak a Déli pályaudvar és Tatabánya között közlekednek, Tatabánya és Oroszlány között valamennyi vonat helyett pótlóbusz szállítja az utasokat.

A részletes vágányzári menetrend a https://bit.ly/3udeTEx linkre kattintva letölthető - írta a Mávinform.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld

Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron

2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld

Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart

A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.

2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra

A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.