Hírek
2022. December 02. 11:44, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Hamis ágyneműket foglaltak le Ácsnál

A zsákokban Gucci és Louis Vuitton márkajelzésű ágyneműgarnitúrákat találtak a pénzügyőrök.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai több mint ötmillió forint értékben hamis ágyneműgarnitúrát találtak egy autóban - közölte a NAV bevetési igazgatóságának sajtóreferense pénteken az MTI-vel.
Juhászné Prantner Etelka elmondta, az M1-es autópálya ácsi szakaszánál megállított autóban különféle márkajelzésű ágyneműt szállított a sofőr. Szakértői vélemény szerint a termékek hamisítványok, azokat a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hozták forgalomba.
A sofőr azt mondta, hogy "a csomagokat Belgiumba viszi egy számára ismeretlen ember kérésére". A NAV az árut lefoglalta, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indított - írták a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 04. 16:57, szombat | Belföld
OKF: már 2300 felett a tűzoltói munkák száma
Továbbra is sok munkát ad a vihar a tűzoltóknak elsősorban a Dunántúlon, szombaton kora délután országszerte már meghaladta a 2300-at a beavatkozások száma.
2023. Február 04. 16:56, szombat | Belföld
Kormányzati ciklusokon átívelő egészségügyi stratégia kialakítását követeli a Magyar Orvosi Kamara
2023. Február 04. 10:02, szombat | Belföld
Vihar - Vasútvonalak és autópálya-pihenő működését is akadályozzák kidőlt fák
Zirc és Veszprém, valamint Dombóvár és Kaposvár között vonatpótló autóbuszok közlekednek, az M1-es autópálya Hanság pihenőjét pedig mindkét irányban lezárták fakidőlések miatt - közölte a Mávinform és az Útinform szombaton.
2023. Február 04. 10:01, szombat | Belföld
Megölte szomszédját egy férfi Esztergomban
Megölte szomszédját egy férfi Esztergomban pénteken, a rendőrök a bejelentést követő fél órán belül elfogták a gyanúsítottat - közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.