Hírek
2017. Június 17. 09:20, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálra késelte férjét egy 66 éves nő

Őrizetbe vették a rendőrök a 66 éves V. Józsefnét, akit gyanúsítottként hallgattak ki a fővárosban péntek délután mellkason szúrt, majd a helyszínen életét vesztő 65 éves V. József meggyilkolásával összefüggésben
- közölte a rendőrség honlapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság. Az életvédelmi nyomozók a nőt a kihallgatását követően őrizetbe vették, és kezdeményezik előzetes letartóztatását - közölte késő este a police.hu.
A gyilkosság egy XVI. kerületi Zrínyi utcai lakásban történt, a cinkotai nő előzetes szóváltást követően egy késszúrással ölte meg a férjét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 08. 08:03, péntek | Belföld
Összesen 1000 új autóbuszt vesz a MÁV
A nyáron érkezett 131 új autóbusz után újabb 869 járművel gyarapodik a MÁV-csoport flottája, ugyanis eredményesen zárult a buszbeszerzésre meghirdetett közbeszerzési eljárás.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Belföld
A hétvégére visszatér a kánikula
A hétvégére visszatér a kánikula és napról napra melegebb lesz, vasárnap már 33-38 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet.
2025. Augusztus 07. 08:01, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: csaknem 100 ezer vendéget fogadtak a fővárosi szállodák a Forma–1 versenyhétvégén
Az idei Forma–1 versenyhétvégén a fővárosi szállodák majdnem 100 ezer vendéget fogadtak, kihasználtságuk meghaladta a 86 százalékot.
2025. Augusztus 07. 07:55, csütörtök | Belföld
Iparvédelmi és munkahelyvédelmi akciótervet dolgoz ki a kormány
Elkezdte a konzultációkat a külgazdasági és külügyminiszter azokkal a nagy cégekkel, amelyeket az Európai Unió és az Egyesült Államok között létrejött kereskedelmi megállapodás érint