Hírek
2017. December 09. 12:35, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyalogost gázolt halálra egy busz Gyöngyös és Gyöngyöshalász között
Belehalt sérüléseibe az a gyalogos, akit egy autóbusz ütött el a Gyöngyös és Gyöngyöshalász közötti úton - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szombaton az MTI-vel.
Soltész Bálint tájékoztatása szerint a baleset áldozata az úttesten gyalogolt, amikor az autóbusz elgázolta. A férfi a helyszínen életét vesztette.
Az autóbusz utasainak nem esett bajuk, a rendőrök a helyszínelés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták - tette hozzá, jelezve: a közlekedők egy közeli bekötő úton kerülhetik el a torlódást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
