Városlista
2025. szeptember 21, vasárnap - Máté

Hírek

2012. Április 23. 14:13, hétfő | Belföld
Forrás: mno.hu / MTI

Fellendülés a balatoni ingatlanpiacon

Fellendülés a balatoni ingatlanpiacon

Több hónapja tartó növekedést tapasztalnak a tóparti ingatlanok értékesítésében az országos hálózattal rendelkező forgalmazók – írja hétfői számában a Világgazdaság.

A Balaton déli partján továbbra is népszerűek az új építésű vagy újszerű állapotban lévő lakások, jellemzően 15 millió forint körüli vételárban. Az északi parton a legnépszerűbb települések Balatonalmádi, Balatonfüred, Tihany és környéke, s itt az építési telkek és a kisebb nyaralók, családi házak is keresettek, jellemzően 10–15 millió forint közötti értéken.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld

Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart

A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.

2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra

A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.

2025. Szeptember 20. 09:10, szombat | Belföld

Nyúlhúsfogyasztást népszerűsító kampány indult

2025. Szeptember 20. 09:07, szombat | Belföld

Eltemették Kásler Miklóst Sárváron

Szülővárosában, Sárváron pénteken eltemették Kásler Miklós Széchenyi-díjas onkológust, egyetemi tanárt, volt emberierőforrás-ügyi minisztert, aki életének 76. évében, szeptember 5-én hunyt el.