Városlista
2025. augusztus 8, péntek - László

Hírek

2016. Április 29. 07:50, péntek | Sport
Forrás: mti

EURO-2016 - Pénteken indul a jegyértékesítés Elefántcsontpart ellen

EURO-2016 - Pénteken indul a jegyértékesítés Elefántcsontpart ellen

Pénteken indul a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott Elefántcsontpart elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet május 20-án játszanak a Groupama Arénában.

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának csütörtöki híre szerint névre szóló jegyeket - szurkolói kártyával - a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, személyesen pedig országszerte a Ticket Express partnerirodáiban lehet vásárolni.

Szurkolói kártya nélkül Budapesten a Bálnában és a Syma-csarnokban található irodákban lehet belépőkhöz jutni, de aki ezt a módot választja, csak saját magának tud jegyet venni. Három vidéki helyszínen - a ZTE FC, a DVTK és a Békéscsaba Előre jegyértékesítő helyein - is vásárolhatnak szurkolói kártya nélkül az érdeklődők.

A belépők 2500, 3500, 5000 és 8000 forintért, a VIP-szektorokba pedig 15 ezer és 25 ezer forintért kaphatóak.

Külföldi állampolgárok utalványt vásárolhatnak a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, amelyet a mérkőzés napján a helyszínen cserélhetnek belépőre, útlevelük ellenőrzése után.

A június 10-én kezdődő franciaországi Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott Elefántcsontpart elleni találkozója május 20-án 18 órakor kezdődik a Groupama Arénában.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 08. 08:06, péntek | Sport

A Győr egygólos, a Paks háromgólos vereséget szenvedett idegenben

A Győr 2-1-re kikapott csütörtökön a svéd AIK Stockholm vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.

2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Sport

Meteorológia: közel optimális légköri viszonyok várhatók a Balaton-átúszáson

Harmadik próbálkozásra úgy tűnik, az időjárás lehetővé teszi a hagyományos Balaton-átúszás megrendezését.

2025. Augusztus 06. 07:42, szerda | Sport

BL-selejtező - Megismételné hat évvel korábbi sikerét a Ferencváros

Szerda este a Ludogorec otthonában lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, a magyar bajnok hat évvel korábban sikerrel vette a bolgár csapat elleni párharcot.

2025. Augusztus 04. 07:51, hétfő | Sport

Magyar Nagydíj - Norris: egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy működni fog a taktikánk

Lando Norris, a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj győztese egyáltalán nem volt biztos abban, hogy a menet közben megváltoztatott stratégiája működni fog.