Hírek
2019. Január 26. 12:05, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Elmerült és meghalt egy ember egy horgásztóban Szigetszentmiklósnál

Elmerült egy ember egy horgásztóban Szigetszentmiklós határában péntek este, a tűzoltók és társszolgálatok kihozták, de már nem tudták megmenteni, a helyszínen meghalt
- közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Csámpai Attila elmondta: arról kaptak bejelentést, hogy elmerült, a jég alá került egy ember. A tűzoltók mellett a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság búvárszolgálata és a Pest Megyei Kutató-Mentő Szolgálat búvárjai próbálták megtalálni az eltűnt embert.
Rövid keresés megtalálták és kihozták az idős férfit, de a mentők csak a halál beálltát tudták megállapítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t