Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2011. Október 17. 07:25, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Egy utas miatt landolt Budapesten

Egy utas miatt landolt Budapesten

Rosszul lett egy utas az EasyJet légitársaság Törökországból az angliai Bristolba tartó járatán, emiatt a gép megszakította útját és Budapesten landolt vasárnap délután.

Erősítette meg az MTI értesülését Hardy Mihály, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőteret üzemeltető Budapest Airport Zrt. vállalati és közkapcsolati igazgatója.

A repülőgép a törökországi Bodrum városából indult Bristolba. Az útközben rosszul lett utast Budapesten mentővel kórházba szállították; a repülőgép folytatta útját célállomása felé. (da)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét

Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t