Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2022. December 02. 13:22, péntek | Belföld
Forrás: OMSZ

Egy kisfiú álmát váltották valóra a mentősök

Egy kisfiú álmát váltották valóra a mentősök

A hétéves Doma mindent tud a mentőkről és mindig szeretettel integet a szirénázó mentőautóknak is.

Már most tudja, hogy egy napon ő is az életmentő hivatást fogja választani, ezért gyűjti a mentős relikviákat is. Nagyon szeretett volna ő is olyan pólót, amit Shane Tusup kapott, apukája ezért levelet írt a mentőknek. Az életmentők annak ellenére is rögtön gondoskodtak az ajándékról, hogy ilyet csak az egyesületi tagok és az arany fokozatú támogatók kaphatnak.

Autóba ültek és az iskolából kilépve lepték meg a kisfiút. Az Országos Mentőszolgálat Sportegyesületének pólóját ráadásul maga a sikeredző, a hozzá illő tornazsákot és más ajándékokat pedig Petra, a mentőszolgálat tiktok arca adta át.

Címkék: mentőszolgálat, omsz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.