Hírek
2017. Január 15. 17:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Egy autót kellett kimenteni a Patkányospusztai tó jégéről

Daruval kellett kiemelni egy autót a Győr-Moson-Sopron megyei Vámosszabadi külterületén lévő Patkányospusztai tó jegéről, ahonnan nem tudott kijönni - közölte a katasztrófavédelem vasárnap a honlapján.
A közlemény szerint a személyautó a tó partjától körülbelül két és fél méterre állt meg a jégen, a csúszós felület miatt azonban már nem tudott kihajtani.
A partra menekülő sofőr a győri hivatásos tűzoltókat riasztotta, akik a partról daruval megemelték, majd a szárazföldre helyezték a járművet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.