Hírek
2012. Május 03. 07:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrientPress
Durva árcsökkenés a kutakon

10 forinttal csökken a benzin, és 5 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon - a hét eleji két ünnepnap miatt - ezúttal pénteken - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásból.
Így a benzin országos átlagos ára 440 forintra csökken, a gázolajé 437 forintra.
A múlt héten 4 forinttal csökkent a benzin ára, miután két hete épp ennyivel nőtt. A gázolaj ára harmadik hete volt változatlan. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is.
Tavaly ilyenkor 390 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 372 forint.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.