Hírek
2018. Szeptember 27. 07:27, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Balesetet okozott egy autót vezető 4 és fél éves gyerek

Közlekedési balesetet okozott szerdán Nagyváradon egy autót vezető négy és fél éves gyermek - közölte a Mediafax hírügynökség.
A Bihar megyei rendőrkapitányság szóvivőjének a tájékoztatása szerint a gyermeket a szülei rövid időre felügyelet nélkül hagyták a család leparkolt autójában. A gyermek a kormányhoz ült, elindította a motort, és mintegy húsz métert vezette a kocsit. Ez idő alatt elsodort és könnyebben megsebesített egy útjavító munkást, koccant egy szembe irányból közlekedő kocsival, majd egy útszéli kapunak ütközött.
Az ügyben eljáró közlekedésrendészet bűnügyi dossziét nyitott. A gyermek tetteiért a szülei vonhatók felelősségre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:24, szerda | Külföld
Putyin: Oroszország soha nem ellenezte Ukrajna EU-csatlakozását
Moszkva soha nem ellenezte Ukrajna esetleges európai uniós csatlakozását - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Pekingben.
2025. Szeptember 02. 07:18, kedd | Külföld
Orosz elnök: béke csak a NATO keleti bővítésének rendezése után lehetséges
A béke csak akkor lehetséges Ukrajnában, ha rendezik a NATO keleti bővítésének ügyét
2025. Szeptember 02. 07:17, kedd | Külföld
Megzavarták Ursula von der Leyen Bulgáriába tartó repülőgépének GPS-ét
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Külföld
Lengyelország lesz a legnagyobb kedvezményezettje az EU védelmi hitelprogramjának
Lengyelország lesz a legnagyobb kedvezményezettje a SAFE (Security Action for Europe) uniós védelmi hitelprogramnak -