Hírek
2022. Április 04. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Balesetben meghalt egy ember az 57-es főúton

Balesetben meghalt egy ember az 57-es főúton Kozármislenynél vasárnap este - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
Azt írták: egy személygépkocsi letért az útról és felborult. A balesetben a gépkocsit vezető 24 éves sellyei férfi a helyszínen életét vesztette.
A műszaki mentés és a helyszíni szemle idejére a rendőrség lezárta az útszakaszt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t